BASINDA BİZ

Kozan'da Başarılı Özel Güvenlik Personeli Takdirname ile Ödüllendirildi

 

Haber Yayın Tarihi : 30.06.2010 14:37
Anadolu Ajansı [2129858]

Kozan'daki Çeşitli Yerlerde Görevli 8 Özel Güvenlik Personeli, Başarılı Çalışmaları Sebebiyle Bağlı Oldukları Kurum Tarafından Takdirname ile Ödüllendirildi

Kozan'daki çeşitli yerlerde görevli 8 özel güvenlik personeli, başarılı çalışmaları sebebiyle bağlı oldukları kurum tarafından takdirname ile ödüllendirildi.

AS-1 Özel Güvenlik Eğitimi ve Koruma Hizmetleri Limited Şirketi, Kozan Belediyesi hizmet binası, Kozan Kalesi, Manastır piknik alanı ve Atatürk parkında görev yapan 8 özel güvenlik elemanını, başarılı çalışmaları dolayısıyla takdirname ile ödüllendirdi.

Şirket Müdürü Emekli Astsubay Kıdemli Başçavuş Davut Güsoy, Cumhuriyet mahallesi Andıl caddesindeki şirket binasında düzenlenen belge töreninde, görev yaptıkları yerlerde gösterdikleri üstün ve özverili çalışmaları, disiplin ve görevlerine bağlılıkları ile çok sayıda olayın önlenmesine vesile olarak güvenlik güçlerine yardımcı olan 8 personeli takdirname ile ödüllendirmeyi uygun gördüklerini söyledi.

(VV-DAB-İRE) -ADANA
 
                        
 
 
 
 
 
 
 
 
 

                                                                                                                       

       EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ                                                                 

ÖZEL GÜVENLİK DAİRESİ BAŞKANLIĞI

                            - ÖZEL -

 

 

 

 26.06.2004 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun’un yürürlüğe girişinin  10. Yılına ulaşmanın mutluluğu içerisinde özel güvenlik sektörüne bu güne kadar yapmış olduğunuz katkılardan dolayı teşekkür eder,

 

Başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim.

 

        

 

 

 

Musa TİYEK

Özel Güvenlik Dairesi Başkanı

1.Sınıf Emniyet Müdürü

 

GAZETE  2
GAZETE 2