Ev-Ofis Alarm Sistemleri. Alarm sistemleri evinizde iken rahat uyumanızı, evde ya da işyerinizde değilkende mekanın en güvenli şekilde korunmasını sağlamak amacı ile üretilmiş sistemlerdir.as1 alarm hizmetletiArtış gösteren hırsızlık olaylarına karşı eviniz ve işyerinizi korumanın en etkin yolu PROFESYONEL hırsızlık alarm sistemleridir.Onu Bilgi İşlem tarafından satış,montaj ve bakım hizmetleri verilen profesyonel alarm sistemleri dekoratif modelleri,kolay kullanımı ile ev işyerinizde tam güvenlik sağlamaktadır.

Profesyonel alarm sistemlerimiz evinizde veya işyerinizde keşif sonucu belirlenen bölgelere yerleştirilen elektronik hareket ve ısı dedektörleri,açıları dahilindeki her hareketi algılarak sireni devreye sokar ve sisteme daha önceden keydedilmiş olan telefon numaralarını arayak sistemin devreye girdiğini bildirir.Dilerseniz haber alma istasyonlarına bağlanıp alarm durumunda kısa sürede duruma göre polis veya itfaiyenin mekanınıza müdahale etmesiniz sağlayabilirsiniz.

Pet dedektörler sayesinde evcil hayvanlar alarm sistemlerimiz için sorun teşkil etmemektedir. Alarm sistemlerimize hareket dedektörleri haricinde yangın,duman,gaz dedektörleri,manyetik kapı pencere kontakları ve uzaktan kontrol için GPRS modülüde bağlanabilmektedir.

Sistem Nasıl Çalışır?

  • Sistemi şifrenizi girerek ya da uzaktan kumanda ile bir düğmeye basarak devreye alabilirsiniz. Sistem siz evdeyken ya da dışardayken 2 farklı şekilde devreye alınabilmektedir.

 

  • Sistemin koruduğu bir kapı ya da pencere açılırsa, sistem alarm vererek sireni çaldıracak ve hırsıza varlığının tespit edildiğini bildirecektir.

 

  • Alarm'a gelen sinyal evin hangi bölgesinden alarm geldiğini bildirir ve sistem bu veriye gore harekete geçer.

 

  • Sinyalin gerçekliğini ve sorunun mahiyetini saptamak için derhal sizi arar ve gerekli durumlarda polis, sağlık veya itfaiye birimleri ile temasa geçerek evinize yönlendirir.

Telefon yada sol menüdeki Formu doldurarak bizimle  irtibata geçenilirsiniz.


As1 Güvenlik


Kozan İletişim Bilgilerimiz


Cumhuriyet Mahallesi Andıl CaddesiNo:10 Kat:3-4 Kozan /ADANA

0 322 515 35 73

0 322 516 57 75

bilgi@as1guvenlik.com.tr

Kozan /ADANA

Adana İletişim Bilgilerimiz


Baraj Yolu Hastaneler Kavşağı - Ziyapaşa Mah. 6043 sok. No:2- Nadirler Apt.A Blok D.2

0 322 328 11 22bilgi@as1guvenlik.com.tr

Seyhan/ADANA

Adınız Soyadınız(*)
Telefon Numaranız(*)
Alarm Seç(*)
Sizi Hangi Saatlerde Aralım ?(*)